LG  |  SKU: 32SR50F-W
21% off
LG 32SR50F-W 32" FHD(1920 x 1080) Smart Monitor, HDMI, Tilt, Adjustable, White, 1 Year warranty | 32SR50F-W
Sale price AED 769.00 Regular price AED 969.00
Inclusive VAT
  • Screen size: 32" Inches
  • Resolution: FHD(1920 x 1080)
  • Refresh Rate: 60 Hz
  • Panel Technology: IPS
  • Aspect Ratio: 16:9
  • webOS Smart Monitor
  • Built-in Speaker: 5W x 2 stereo speakers
Specifications
  • Panel
    IPS
  • Display
    FHD (1920 x 1080)
  • Display Size
    LED 32"
  • Resolution
    1920 x 1080
  • Camera & Speaker
    5W x 2 stereo speakers
  • Connectivity
    2 × HDMI (HDCP 1.4),
    2 × USB-A (Downstream)
  • Power Consumption
    100-240V
  • Dimension HxDxW
    892 X 131 X 517 mm