GameMax  |  SKU: GM-GM1350-MINING
17% off
POWER SUPPLY 1350W GAMEMAX GM1350 MINING 80+ GOLD | GM-GM1350-MINING
Sale price AED 339.00 Regular price AED 409.00
Inclusive VAT
  • Highest Protection
  • 87% Efficiency
  • Thermal control technology
  • 1 Year Warranty
Specifications
  • Modular Type
    Modular
  • Connector
    M/B(20+4P): 1,
    CPU(4P+4P): 1,
    PCI-E(6+2)P:6,
    SATA: 7,
    Molex 4Pin: 5
  • Power Supply Wattage
    1224W
  • FAN Type
    140mm black fan +silver fan guard