Samsung  |  SKU: LS32FM801UMXUE
23% off
Samsung M8 32" 4K UHD Smart Monitor, VA Panel, 3840 x 2160 Resolution, 60Hz Refresh Rate, 4ms (GtG) Response Time, USB-C (65W PD), HDMI, Built-in Speakers, White, 1 Year Warranty | LS32FM801UMXUE
Sale price AED 1,719.00 Regular price AED 2,219.00
Inclusive VAT
  • Screen size: 32" Inches
  • Panel Surface: Flat
  • Resolution: 3840 x 2160 (4K UHD)
  • Refresh Rate: 60Hz
  • Response Time: 4ms (GtG)
  • Panel Technology: VA
  • Aspect Ratio: 16:9
  • Color: Warm White
  • Audio: 10W Built-in Speakers (Adaptive Sound Pro)
  • 1 Year Warranty
Specifications
  • Panel
    Vertical Alignment(VA)
  • Resolution
    UHD (3840 x 2160)
  • Camera & Speaker
    Speakers: 10W
  • Connectivity
    1 x USB-C (65W Charging / HDCP 2.2),
    1 x HDMI 2.0 (HDCP 2.2),
    2 x USB Hub (Version 2.0),
    Wireless LAN Built-in (Wi-Fi 5),
    Bluetooth (5.2)
  • Power Consumption
    140 W
  • Dimension HxDxW
    713.4 x 616.2 x 200.1 mm